مشکل من با تخفیفان، افزایش مهارت و اعتماد به نفس من

بدون اینکه برنامه نویسی زیادی بدونم مشکلاتم رو حل کردم

چند ماه پیش برای سایت مون salamshop.ir یه قراداد با تخفیفان نوشتیم. در ازای تبلیغات برای سایت ما، یه درصدی رو به عنوان تخفیف به کاربر و کمیسیون تخفیفان در نظر بگیریم. سرویس جدیدشون که اسمش پول تو هست.

من بعد از گذشت یک ماه از قرارداد فهمیدم کاربر ها از سایت های دیگه با کد تخفیف میان و خرید میکنند. تخفیفان هم میگه کاربر از سایت من اومده، نگو کاربر از هر دو سایت اومده. من باید هم تخفیف کاربر رو به خاطر سایت A میدادم هم درصد تخفیف و کمیسون تخفیفان رو میپرداختم.

من چند وقت با تخفیفان حرف زدم که کش بک رو بیخیال شه و کد تخفیف بگیره ولی قبول نکرد. گفتم درصد رو کم کن ولی درصد رو خیلی کم نکردند. من بودم و یک سال قرارداد کش بک.

امروز صبح بعد چند وقت این به ذهنم رسید که مثل کد تخفیف که اجازه ثبت متوالی نمیدم به کاربران تخفیفان هم اجازه ثبت کد ندم. حالا من بودم و یه کوچولو کد php که از دانشگاه بلد بودم.اول از همه یه همچین چیزی سرچ کردم: code php for check cookie. با این سرچ ذات کوکی رو فهمیدم، و دیدم کد هاش رو میفهمم.

این هم سرچ بعدی:code if set cookie wordpress. و همین طور هعی سرچ و سرچ و سرچ……

در نهایت تونستم این صفحه رو که میخواستم بهش برسم. سبد خرید بدون اجازه ثبت کد تخفیف برای کاربران با کوکی مشخص.

از اینجا به بعد کاربری که از تخفیفان وارد سایت من شده باشه تا ۳۰ روز نمیتونه کد تخفیف ثبت کنه. من مرداد سال دیگه قراردادم رو با تخفیفان تموم میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *